top of page

Kastrujte Kočky

 I jedna kočka stačí, aby zaplnila znovu obec tuláky. Rychle a řetězově se množí a i když jich mnoho trýznivě umře hlady a na nemoce, plíživě jich přibývá. Kastrované kočky jsou zdravější, silnější a dožívají se vyššího věku. Myši samozrejmě chytají dál. Kočka po kastraci opravdu zůstáva kočkou.

Screenshot_20201112-194253_Gallery_edited_edited_edited.jpg
Kastrujte kočky: Quote
20201112_193748.jpg

Kastrujte kočky. Již půlroční může zabřeznout a mít 3x do roka koťata. Vykastrovaní kocouři se tolik netoulají, neznačkují, neperou se. Jsou více mazliví, neroznáší kočičí smrtelné nemoci a myši loví stejně jako před tím.


Kastrace není proti přírodě. Proti přírodě je utrpení nechtěných, živořících koček a jejich koťat. Kastrace je jediná humánní cesta, jak zabránit jejich dalšímu množení. 


Kastracemi se zabrání tomu, aby kočky bez domova, veterinárni péče a v nedobré kondici, stále dokola rodila nechtěná koťata, která se narodí, aby trýznivě umírala nemocná, podvyživená, zaživa požírána vnějšími i vnitřními parazity.


Nebojte se, že jste na to sami. S kastracemi toulavých kočiček vám pomůžou organizace Feliti, Destiny Pet, KasPro.

Pouze zlomek obcí a měst řeší kastrace koček. Některé přispívají na zákrok i domacím kočkám.


Víme že město Český Krumlov hradí kastrace toulavých kočiček, můžete se obrátit na vedoucí utulku paní Horákovou tel. 602 703 908. 


Obec Malonty přispívá na kastrace domácím kočičkám. 

Děkujeme. Ale je to v našem okrese stále nesmírně málo.

20201112_201844.jpg
Kastrujte kočky: Our Work
bottom of page